Naše ručně broušené sklo z láhví v různých variantách a velikostech.

 • Váza maxi vybroušená 1,5 l

   2,990
  • EUR: 112.32€

  „Koulená“ váza z láhve od grapy se zatavenou hranou.

  pouze jedna jediná!

  výška 26 cm

  průměr 8,5 cm

  Tato speciální ručně vykoulená váza je vyrobena z láhve od pálenky, která by jinak skončila v odpadu. Prošla složitým procesem záchrany od odstranění etikety, puknutí, několika způsoby broušení, zatavením hrany pomocí plamene a vyleštěním. To ale není vše – poté se do práce vloží mistr řemesla a vázu pečlivě rozvrhne a vybrousí-vykoulí do ní bublinky, přičemž každá z nich vyžaduje mnoho trpělivosti a času. Vznikne tak ojedinělý umělecký kousek. Nyní tento skvost čeká ve skladu a těší se, že místo cesty na skládku může znovu sloužit někomu dalšímu a zdobit jeho domov či práci.

  S úctou k přírodě pro Vás ručně vyrobila SRNA v České republice.

 • Sada dvou vybroušených skleniček

   1,980  1,850
  • EUR: 69.50€

  Sada dvou ručně broušených sklenic z láhví od vína se zatavenou hranou.

  výška 12,5 cm

  průměr 8,5 cm

  Tyto speciální skleničky jsou také vyrobené z láhví od vína, které by jinak skončily v odpadu. Také prošly složitým procesem záchrany od odstranění etikety, puknutí, několika způsoby broušení, zatavením hrany pomocí plamene a vyleštěním. To ale není vše – poté se skleničky pečlivě rozvrhnou a vybrousí se do nich přesné hrany, přičemž každá z nich vyžaduje mnoho trpělivosti a času. Nyní tyto „vintage“ skvosty čekají ve skladu a těší se, že místo cesty na skládku může znovu sloužit někomu dalšímu a zdobit jeho domov či práci.

  Alko nebo nealko, teplé nebo studené, ze skleniček SRNA chutná všechno skvěle!

  S úctou k přírodě pro Vás ručně vyrobila SRNA v České republice.

 • Sklenice vybroušená 4dcl

   990
  • EUR: 37.19€

  Ručně broušená sklenice z láhve od vína se zatavenou hranou.

  výška 12,5 cm

  průměr 8,5 cm

  Představujeme Vám naší novinku. Tato speciální sklenička je také vyrobena z láhve od vína, která by jinak skončila v odpadu. Také prošla složitým procesem záchrany od odstranění etikety, puknutí, několika způsoby broušení, zatavením hrany pomocí plamene a vyleštěním. To ale není vše – poté se sklenička pečlivě rozvrhne a vybrousí se do ní přesné hrany, přičemž každá z nich vyžaduje mnoho trpělivosti a času. Nyní tento „vintage“ skvost čeká ve skladu a těší se, že místo cesty na skládku může znovu sloužit někomu dalšímu a zdobit jeho domov či práci.

  Alko nebo nealko, teplé nebo studené, ze skleniček SRNA chutná všechno skvěle!

  S úctou k přírodě pro Vás ručně vyrobila SRNA v České republice.

 • Váza vybroušená baňatá 0,5 l

   1,890
  • EUR: 71.00€

  Unikátní ručně broušená vázička z láhve od vína se zatavenou hranou.

  Pouze jedna jediná!

  výška 14 cm

  průměr 9 cm

  Představujeme Vám naší novinku. Tato speciální vázička je také vyrobena z láhve od vína, která by jinak skončila v odpadu. Také prošla složitým procesem záchrany od odstranění etikety, puknutí, několika způsoby broušení, zatavením hrany pomocí plamene a vyleštěním. To ale není vše – poté se sklenička pečlivě rozvrhne a vybrousí se do ní přesné hrany, přičemž každá z nich vyžaduje mnoho trpělivosti a času. Navíc tím, že má váza oblé tvary, je tento proces ještě složitější a výsledek je potom opravdovým uměním. Nyní tento „vintage“ skvost čeká ve skladu a těší se, že místo cesty na skládku může znovu sloužit někomu dalšímu a zdobit jeho domov či práci.

  S úctou k přírodě pro Vás ručně vyrobila SRNA v České republice.

 • Váza/karafa vybroušená hroznová 0,6 l

   2,890
  • EUR: 108.56€

  Umělecky vybroušená váza či karafa z láhve od vína se zatavenou hranou.

  výška 17 cm

  průměr 8 cm

  Představujeme Vám naší novinku. Tato speciální váza/karafa je také vyrobena z láhve od vína, která by jinak skončila v odpadu. Také prošla složitým procesem záchrany od odstranění etikety, puknutí, několika způsoby broušení, zatavením hrany pomocí plamene a vyleštěním. To ale není vše – poté se do práce vloží mistr řemesla a karafu pečlivě rozvrhne a vybrousí se do ní bublinky, přičemž každá z nich vyžaduje mnoho trpělivosti a času. Vznikne tak ojedinělý umělecký kousek. Nyní tento skvost čeká ve skladu a těší se, že místo cesty na skládku může znovu sloužit někomu dalšímu a zdobit jeho domov či práci.

  Lze používat jako karafu i jako vázu.

  Pouze jeden kus!

  S úctou k přírodě pro Vás ručně vyrobila SRNA v České republice.

 • Váza/karafa vybroušená hrankovaná 0,6 l

   1,390
  • EUR: 52.22€

  Ručně broušená váza či karafa z láhve od vína se zaleštěnou hranou.

  výška 20 cm

  průměr 7,5 cm

  Představujeme Vám naší novinku. Tato speciální váza/karafa je také vyrobena z láhve od vína, která by jinak skončila v odpadu. Také prošla složitým procesem záchrany od odstranění etikety, puknutí, několika způsoby broušení, zatavením hrany pomocí plamene a vyleštěním. To ale není vše – poté se karafa pečlivě rozvrhne a vybrousí se do ní přesné hrany, přičemž každá z nich vyžaduje mnoho trpělivosti a času. Nyní tento „vintage“ skvost čeká ve skladu a těší se, že místo cesty na skládku může znovu sloužit někomu dalšímu a zdobit jeho domov či práci.

  Lze používat jako karafu i jako vázu.

  Pouze jeden kus.

  S úctou k přírodě pro Vás ručně vyrobila SRNA v České republice.